Sanabelle Kitten

329 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Sanabelle Kitten“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy
Forma krmiva
Kousky
Druh masa
Drůbeží
Zvláštní potřeby
Těhotenství a odchov
Velikost balení
2 kg, 2 × 10 kg, 10 kg
Životní fáze
Kotě
Značka
Sanabelle
Aktionsnummer
4856

Pokud pro vaši kočku hledáte granule bohaté na vitamíny, pak je tento produkt tou správnou volbou. Sanabelle Kitten představuje prvotřídní krmivo. Kvalitní drůbeží maso okouzlí jemný jazýček každého zvířete. Krmivo je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám koťat. Energetická potřeba mladých koček se liší od energetické potřeby dospělých koček. Toto krmivo pro koťata je přizpůsobeno těmto potřebám a optimálně dodává mladým zvířatům důležité živiny.

Přidané vitaminy podporují vitální a intenzivní život koček. Lososový olej může podpořit hezkou srst a zdravou kůži. Lososový olej obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Za superpotravinu je považována následující přísada: lněná semínka, která mohou mít pozitivní vliv na zdraví. Lněná semínka přirozeně podporují trávení.

Sanabelle Kitten je chutné krmivo, které dodá vaší kočce všechny potřebné živiny. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Popis produktu:

  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • pro koťata
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obohaceno o lněná semínka
  • Otevřené prohlášení – Každá přísada je dohledatelná.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sanabelle Kitten“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *