Právě si prohlížíte Tipy na dárek pro fanoušky Pána prstenů

Tipy na dárek pro fanoušky Pána prstenů

Fanoušci filmové trilogie Pána prstenů jistě milují svět Středozemě plný hobitů, elfů a trpaslíků. Ať už hledáte dárek pro přítele nebo pro sebe, existuje mnoho možností, jak si užít svou vášeň pro Pán prstenů. Podívejte se na naše tipy na dárek pro fanoušky Pána prstenů:

Sběratelské figurky z pána prstenů

nádherně zpracované sběratelské miniatury oblíbených hrdinů fantasy ságy Pán prstenů (Lord of the Rings), mezi nimiž najdete Gimliho, Froda, Bilba, Aragorna, Legolase, Arwen, Galadriel a Gandalfa. Kromě toho u nás najdete i limitovanou edici sběratelských gumových kachniček z Pána prstenů a miniatury pro hru Middle-Earth Strategy Battle Game.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“91318,91345″]

Repliky filmových rekvizit Pána prstenů a Hobita

Přinášíme vám široký výběr filmových replik ze slavných fantasy ság Pán prstenů a Hobita. Vyšperkujte svůj kostým na LARP nádherným doplňkem nebo si pořiďte oficiálně licencovanou repliku z filmové trilogie Lord of the Rings. Nabízíme také dekorace a nádherné zbraně, které nosili vaši oblíbení hrdinové, jako jsou repliky mečů Éowyn, Theodenova Herugrimu, Žihadla, Arwenina meče a mnoho dalších.
[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“91293,91351″]

Šperky z Pána prstenů

Přinášíme vám legendární šperky ze Středozemě přímo na vaši dlani! Nabízíme nádherné repliky šperků z filmové trilogie Pána prstenů, jako je jeden prsten, náhrdelník ve tvaru hvězdy, který nosila Arwen Večernice, Arcikam, elfský lístek z Lothlórienu a mnoho dalších. Vyberte si jeden z nezaměnitelných šperků, které nosili Bilbo Pytlík, Frodo, Galadriel nebo Aragorn, a přidejte kousek Středozemě do svého šperkovníku.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“91067,91084″]

Kostýmy a doplňky z pána prstenů

U nás najdete vše, co potřebujete k vytvoření svého vlastního kostýmu ze slavné fantasy ságy Pána prstenů. Nabízíme pláště šité na míru z kvalitních materiálů, plátěné tuniky a vesty vyrobené v naší dílně, ale také elfí uši a další doplňky. Vytvořte si svůj vlastní kostým elfa, trpaslíka či hobita pro maškarní ples, LARP nebo bitvu z prostředí Středozemě. U nás najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali součástí světa Pána prstenů.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“91298,91329″]

Hry s motivem Pána prstenů

U nás najdete široký výběr společenských her s tematikou Středozemě a Pána prstenů. Můžete si zahrát puzzle Lord of the Rings nebo šachy s figurkami vašich oblíbených hrdinů. Nabízíme také širokou škálu karetních, deskových, RPG i figurkových her s tematikou Pána prstenů. Vydejte se do bitvy o Středozem a staňte se součástí světa, který tak dobře znáte z filmové trilogie.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“91077,91312″]

Všechny tyto produkty a ještě mnoho dalších můžete zakoupit u specialistů na licencované produkty z filmů a seriálů Imago. 

Nemusíte být jen pasivním divákem, můžete se díky těmto produktům stát součástí světa Středozemě. Ať už si chcete připomínat své oblíbené scény z filmů, nebo se cítit jako skutečný hobit či trpaslík, podívejte se na celou nabídku a vyberte sobě nebo svým blízkým jako dárek jednu nebo dvě úžasné věci s touto tématikou.

Napsat komentář