Účinky kolagenu – vše, co chcete vědět

Stárnutí pleti, špatná kvalita vlasů, akné, celulitida nebo první vrásky – to jsou jen některé z problémů, které mohou být způsobeny nedostatkem kolagenu. Kolagen je základní stavební složkou pojivových tkání a jeho nedostatek může vést k viditelným projevům stárnutí. Abyste tomu předešli, je důležité se o své tělo starat co nejdříve.

Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je užívání hydrolyzovaného kolagenu. Hydrolyzovaný kolagen je vstřebatelnější a účinnější varianta, která vzniká specifickou rozkladnou reakcí – enzymatickou hydrolýzou. Hydrolyzovaný kolagen Peptan® podporuje pevnost a elasticitu pojivových tkání a jeho účinky potvrzují i mnohé studie.

Dalším způsobem, jak zvýšit účinnost kolagenu, je jeho kombinace s kyselinou hyaluronovou, vitamíny a minerály. Kyselina hyaluronová přirozeně se vyskytuje v lidském těle a časem se její produkce zpomaluje, což může vést k viditelným projevům stárnutí. Kombinací hydrolyzovaného kolagenu s kyselinou hyaluronovou, vitamíny a minerály se tedy můžete dočkat viditelně lepších výsledků.

Napsat komentář