Wolfsblut Wild Game Adult

499 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Wolfsblut Wild Game Adult“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
bez přídavku obilovin, Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Kachna
Značka
Wolfsblut
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 15 kg, 2 kg, 15 kg
Aktionsnummer
4852

Složení WILD GAME spojuje výživu vlka s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psů.
Hlavním zdrojem výživy vlka, praotce našich psů, je samozřejmě maso a dále ryby. Přijímá ale také plody, bylinky a zeleninu přes obsah žaludku svých kořistí nebo je cíleně hledá a žere. Vlk tak získá vitaminy, minerální látky, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky, které potřebuje.
Složení suchého krmiva WILD GAME jde ale ještě o krok dál. Jednotlivé součásti krmiva byly sestaveny společně s vědci, co se týče druhu a množství, proto WILD GAME odpovídá nejnovějšímu stavu poznatků (o nutričních potřebách psů). Krmivo pro psy WILD GAME je tak jedinečné. K tomu přispívají také superpotraviny jako juka shidigera, topinambur a přírodní probiotika a prebiotika.
 
Podrobnosti produktu:
 • vyrobeno pro dospělé psy 
 • Pouze přírodní složky
 • Hlavní součástí je volně žijící pernatá zvěř. Maso má potravinovou kvalitu a pochází z koroptví, divokých holubů a pštrosů. Maso divokého ptactva je v dobách velkochovů mimořádné. Divoké ptactvo nedostává oproti jedincům stejného druhu z velkochovů krmné koncentráty pro rychlý růst, antibiotika a ani nežije v těsném prostoru.
 • Se sladkými bramborami – podle amerického zdravotnického úřadu CSPI jedním z druhů zeleniny nejbohatším na živiny
 • Přírodní vitaminy z malin, plodů černého bezu a arónie
 • Se superpotravinovým komplexem divokých rostlin kopřiva, pampeliška, topinambur a juka shidigera
 • Krmivo neobsahuje obiloviny, jelikož obiloviny nepředstavují přirozenou výživu masožravců a patří k nejčastějším spouštěčům alergií u psů
 • Bez lepku, kukuřice, průmyslově vyrobeného cukru, sóji, zvýrazňovačů chuti, chemických barviv a umělých konzervačních prostředků, neboť výživa přispívá k dlouhodobému udržení zdraví
 • Vhodné také pro alergiky a psy se sklonem k alergiím
 • Divoké ptactvo patří k přirozeným kořistem vlka
 
Složky:
 • MOS (mannanové oligosacharidy) patří k vláknině. Výsledkem vědecké studie provedené v roce 2002 je, že MOS podporuje u savců rozvoj probiotické bakterie Lactobacillus Acidophilus, čímž zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém. (1)
 • FOS (fruktooligosacharidy) patří k prebiotické vláknině. Výsledkem vědecké studie provedené v roce 2010 je, že FOS podporuje rozvoj laktobakterií a bifidobakterií podporujících zdraví ve střevě savců. Udržují střevní mikroflóru v rovnováze a považují se za přirozené protihráče kolibakterií. (2)
 • Yucca Schidigera patří do čeledi chřestovitých, které se daří mj. j. v Mexiku a na Mohavské poušti. Výsledkem několika vědeckých studií je, že juka shidigera značně zmírňuje jak nadýmání, tak i zápach stolice. (3) Další studie provedená v roce 2004 na univerzitě v Salernu (Itálie) dospěla k výsledku, že látky obsažené v juce, jako jsou resveratrol a yuccaol C, podporují tělo v boji proti stresovým faktorům. (4)
 • Topinambur patří do čeledi hvězdnicovitých a obsahuje sacharid inulin. Výzkumy Institutu bakteriologie a mykologie na Veterinární fakultě univerzity v Lipsku provedené v roce 2006 dospěly k výsledku, že inulín topinambury podporuje množení užitečných bakterií v tlustém střevě. (5) Studie vědců pod vedením Prof. Dr. Andreas Diefenbach z Institutu lékařské mikrobiologie a hygieny univerzitní kliniky ve Freiburgu dospěl k výsledku, že zdravá střevní mikroflóra posiluje imunitní systém savců a chrání je tak před různými bakteriemi a viry. (6) 
Maso z divokého ptactva:
 • obsahuje vysoký podíl polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6,
 • je bohaté na vitamin B6 a B12,
 • disponuje velkým množstvím železa, hořčíku, zinku a draslíku
 
WILD GAME spojuje přirozenost s potřebami vašeho psa a umožňuje tak přirozenou každodenní výživu odpovídající potřebám psů. Všechny přísady této jedinečné kombinace přitom slouží k zachování zdraví vašeho psa.
 
Zdroje
*1 Swanson, KS, Grieshop, CM, Flickinger, EA, Bauer, LL, Healy, H-P, Dawson, KA, Merchen, NR, Fahey, GC Jr (2002) Supplemental Fructooligosaccharides and Mannanoligosaccharidesinfluence immune function, ileal and total tract digestibilities, microbial populations and concentrations of protein catabolites in the large bowel. J Nutr 132, 980-989.
*2 Barry, KA, Wojcicki, BJ, Middlebos, IS, Vester, BM, Swanson, KS, Fahey, GC Jr (2010) Dietary cellulose, fructooligosaccharides and pectin modify fecal protein catabolites and microbial populations in adult cats. J Anim Sic 88, 2978-2987.
*3 LOWE, J. A. & KERSHAW, S. J. (1997) The effect of Yucca schidigera extract on canine and feline faecal aroma. Research in Veterinary Science 63, 61-66
*4 Inhibition of inducible nitric oxide synthase expression by yuccaol C from Yucca schidigera roezl. Marzocco S, Piacente S, Pizza C, Oleszek W, Stochmal A, Pinto A, Sorrentino R, Autore G – Life Sci. 2004 Aug 6; 75(12):1491-501.
*5 www.zv.uni-leipzig.de/service/presse/nachrichten.html?ifab_modus=detail&ifab_id=2280
*6 www.pr.uni-freiburg.de/pm/2012/pm.2012-07-02.167

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Wolfsblut Wild Game Adult“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *