Womanizer Silver Delights Collection

5 990 

Popis

Jeden společný cíl a dva druhy stimulace. Silver Delights Collection je spojením originálního a nepřekonatelného Womanizeru Premium a nejvýkonnějšího mini vibrátoru We-Vibe va jedné exkluzivní krabičce ze zvýhodněnou cenu.
Womanizer Premium
Womanizer Premium je dokonalou kombinací jedinečných technologií a elegantního designu. Technologie Pleasure Air vám dopřeje bezdotykovou stimulaci klitorisu ve 12 různých úrovních a díky funkci autopilota můžete dokonce objevit nečekané a především ohromující orgasmy prostřednictvím zcela nového způsobu. Ukojte svoji touhu a poznejte vzrušení nejvyšší úrovně, které vám nedopřeje žádná jiná hráčka než půvabný, diskrétně tichý a především intenzivní Womanizer Premium, jenž je také zcela vodotěsný.
Technologie Pleasure AirPatentovaná bezdotyková stimulace klitorisu funguje na principu tlakových vln a způsobuje příjemné sání, jež dovede k orgasmu každou ženu. Užijte si s Womanizerem Premium tak intenzivní podlamování kolen, že budete mít pocit, jako byste nestála na zemi, ale vznášela se ve vzduchu.
12 úrovní intenzityMáte chuť na pomalé a jemné sání nebo potřebujete rychlý a silný orgasmus do pár vteřin způsobený tou nejvyšší úrovní? Nebo něco mezi? Je jen na vás jakou úroveň si zvolíte.
VodotěsnostWomanizer Premium vám bude ochotně a rád dělat společníka ve vaně či ve sprše.
Smart SilenceDalší z chytrých funkcí Womanizeru Premium, díky níž se pomůcka zapne pouze ve chvíli, kdy je v blízkosti pokožky a vy se tak nemusíte obávat nechtěného zapnutí například v tašce či v kufru na cestách.
Magnetické USB dobíjeníNení potřeba neustále dokupovat nové baterie, Womanizer Premium dobijete pohodlně přes magnetický USB kabel.
We-Vibe Tango 
Minivibrátor Tango je moderní hračka, která udělá radost každé ženě. Slouží k vnější stimulaci a díky svému plochému zakončení s ním perfektně zacílíte na ta nejdůležitější místa. Je nabíjecí přes USB kabel, má zabudovanou baterii a po jednom plném 90 minutovém nabití, vám slibuje až 2 hodiny hraní, má totiž opravdu nízkou spotřebu! A až se začne vybíjet, o dobití si sám řekne prostřednictvím indikátoru.
100% vodotěsný
Délka: 90 mm
Průměr: 20 mm
snadné čištění
Materiál: pro tělo bezpečný ABS termoplast
bez ftalátů, bez latexu
8 vibračních režimů
diskrétně tichý

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Womanizer Silver Delights Collection“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *