Závěsný TV stolek LIVO 180 cm, s policí a systémem push-click, v bílém lesku

3 390 

Kategorie:

Popis

Skvělý kompromis mezi moderní elegancí a efektní praktičností.
Závěsný TV stolek LIVO 180 cm
TV stolek Livo je jasným zástupcem moderního designu. Již na první pohled vás uchvátí svými čistými liniemi a minimalistickými barvami. Avšak mezi prvky moderního designu nepatří pouze nadčasový vzhled, ale i vysoká funkčnost, která je vždy vítána. U stolku Livo je tato funkčnost zajištěna uzavíratelnými skříňkami a policí, tak aby bylo možné uspořádat různou elektrotechniku, aby nic nenarušovalo atmosféru obývacího pokoje.
Nadčasový design zaručuje, že TV stolek bude možné používat i po dobu několika let, jelikož nebude podléhat času ani změně trendů. A to i díky použití vybraných kvalitních materiálů, které taktéž zvyšují životnost celé konstrukce. Krásu a benefity tohoto stolku si tedy budete moci užívat opravdu dlouho.
K výrobě celého TV stolku je použit jeden z nejčastěji používaných materiálů, a tím je MDF. Tento materiál je oblíbený především díky jeho žádaným vlastnostem, jako je vysoká odolnost, pevnost, nosnost a dlouhá životnost. Povrch MDF je navíc opatřen vrstvou lamina, které je velice snadné na údržbu.
Tělo celé konstrukce je vytvořeno v matném bílém provedení. Matný design pak skvěle kontrastuje s vysoce lesklými dvířky. Bílé provedení poté nepůsobí nudně a jednolitě, a vytváří příjemnou potěchu pro oči. Celou konstrukci poté doplňuje skleněná police, která zvyšuje elegantnost celého TV stolku, a vytváří z něj designově nápaditý kousek.
Jak už ale bylo zmíněno, TV stolek Livo není pouze okrasným kusem nábytku. Díky prostorným skříňkám vám také poskytuje praktičnost, kterou jistě oceníte. Skříňky fungují na moderním systému push-click, díky kterému se snadno otevírají a zavírají. Manipulace se dvířky je také ulehčena díky plynovým vzpěrám, které odlehčují otvírání a zároveň utlumují zavírání.
Velkou výhodou stolku je také jeho zavěšení na zeď. Díky tomuto zavěšení, se pod stolkem vytvoří prostor, který dodá vzdušný dojem, a také usnadní udržování pořádku kolem.
bílý mat/bílý lesk
systém push-click
plynové vzpěry
odolný materiál
jednoduché barevné provedení
nadčasový design
moderní uspořádání
prostorný úložný prostor

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Závěsný TV stolek LIVO 180 cm, s policí a systémem push-click, v bílém lesku“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *