Bílé víno s vlastní etiketou

399 

Jedinečná láhev bílého vína s vlastní etiketou je skvělý dárek pro každou příležitost. Použijte náš online designer a vytvořte si vlastní design s fotografiemi a textem. Obsah alkoholu je 12 % a odrůda je Chardonnay z La Manchy, Španělsko. Objem lahve je 0,75 l a víno obsahuje oxid siřičitý.

Popis

Oslovte své blízké lahodným bílým vínem s originální vlastní etiketou, která zanechá dlouhotrvající dojem. Naše víno je vyrobeno z odrůdy Chardonnay a pochází ze slunného regionu La Mancha ve Španělsku. Je to suché víno s obsahem alkoholu 12 %. Může být skvělým dárkem pro vaši maminku nebo někoho blízkého.

S námi si můžete navrhnout vlastní etiketu vína pomocí našeho designeru. Poskytneme vám hotové šablony pro návrh koláží, do kterých můžete jednoduše nahrajete své fotografie z mobilu nebo počítače (neod Instagramu nebo Facebooku). Můžete si vybrat typ šablony podle počtu fotek a rozložení, barvu pozadí nebo šablony mezi fotkami a přidat libovolný text napsaný v nabízených stylech písma. Text můžete upravovat, změnit jeho barvu, velikost a rotaci. Pro doplnění designu můžete použít naše kliparty, jako jsou květiny, vlajky, vánoční motivy, ornamenty, smajlíky a mnoho dalšího. Vaše vlastní etiketa vína bude jedinečná a přizpůsobená příležitosti.

Víno s vlastní etiketou je nejen chutným a originálním dárkem, ale může být také skvělou ozdobou na stole pro speciální příležitost nebo jako památka na nezapomenutelný zážitek. Je však třeba poznamenat, že víno obsahuje oxid siřičitý.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bílé víno s vlastní etiketou“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *