Červené víno s vlastní etiketou

399 

Navrhněte si vlastní červené víno s unikátní etiketou pomocí našeho designeru. Vyberte si z hotových šablon a nahrajte fotografie z vašeho mobilu nebo počítače. Přidejte text a kliparty, které podtrhnou celkový vzhled a dodají dárku osobitost. Perfektní dárek pro každou příležitost.

Popis

Navrhněte si vlastní etiketu pro lahodné červené víno s naším designerem! Víno má suchý charakter, obsahuje 12 % alkoholu a je odrůdy Cabernet Sauvignon pocházející z podoblasti La Mancha ve Španělsku. Upozorňujeme, že víno obsahuje oxid siřičitý.

Vaše vlastní etiketa udělá z tohoto červeného vína dokonalý dárek, který můžete věnovat babičce, příteli nebo kolegovi. Navrhněte si ji snadno a rychle pomocí našeho designeru. Nezapomeňte použít kvalitní fotografie, nejlépe ty, které nebyly filtrovány nebo pořízeny ve špatném světle. Text umístěte tak, aby vynikl a neztratil se v pozadí.

Při návrhu můžete použít hotové šablony pro koláže, které vám pomohou jednoduše a rychle vytvořit perfektní design. Vyberte si z různých pozadí, rámečků a ornamentů a přidejte k nim své fotografie a text. Pokud chcete, můžete návrh doladit kliparty, které dodají vínu ještě větší šmrnc. Použijte květiny pro dárek pro ženu, zamilované nápisy na Valentýna, vlajky jako vzpomínku na dovolenou, vánoční motivy pro zimní dárky, motivy zvěrokruhu na narozeninové dárky, smajlíky pro vyjádření pocitů, milostné obrázky pro vyznání lásky, dětské motivy na dárek k narození dítěte nebo svatební kliparty na dárky pro novomanžele.

Nakonec si můžete být jisti, že vaše vlastní etiketa udělá z tohoto červeného vína dárek, který se bude pamatovat!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Červené víno s vlastní etiketou“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *