Růžové víno s vlastní etiketou

399 

Vytvořte vlastní originální etiketu na lahvičku růžového vína Syrah z francouzské oblasti Languedoc s naším designerem. Vyberte si z hotových šablon a nahrajte své fotografie, přidejte text a kliparty pro dokonalý design. Skvělý dárek pro přítelkyni, kamarádku, nevěstu, nebo jen pro sebe jako unikátní lahvičku vína na památku.

Popis

Navrhněte si vlastní etiketu pro růžové víno s unikátním designem, který zaujme vaše přátele a rodinu. Toto růžové suché víno obsahuje 12 % alkoholu a je vyrobeno z odrůdy Syrah pěstované v podoblasti Languedoc ve Francii. Upozorňujeme, že víno obsahuje oxid siřičitý.

S naším návrhovým nástrojem můžete snadno a rychle vytvořit vlastní etiketu. Pokud chcete dosáhnout nejlepšího výsledku, doporučujeme nepoužívat fotografie z Facebooku nebo Instagramu a nepoužívat příliš mnoho filtrů. Místo toho použijte fotografie vyfocené fotoaparátem z počítače nebo mobilu a snažte se vybrat fotografie pořízené při dobrém světle.

V našem designeru si můžete vybrat ze široké nabídky šablon, které usnadní tvorbu. Můžete si zvolit barvu pozadí nebo šablony mezi fotkami a přidat libovolný text napsaný v nabízených stylech písma. Text můžete dále upravovat, změnit jeho barvu, velikost a dokonce ho i otáčet a měnit rotaci.

Pro dokonalý vzhled etikety můžete použít kliparty, které podtrhnou celkový design produktu a doladí ho k příležitosti, ke které vytváříte dárek. Zvolte květinový obrázek pro oblíbenou ženu, zamilované nápisy na Valentýna, vlajku státu jako vzpomínku na dovolenou, vánoční motivy pro doplnění zimních fotografií, rámečky a ornamenty na ozvláštnění, motivy zvěrokruhu vhodné na narozeninové dárky, smajlíky pro vyjádření pocitů, milostné obrázky pro vyznání lásky, dětské motivy na vzpomínkové dárky k narození dítěte nebo třeba svatební kliparty na dárky pro novomanžele.

Zkrátka, s naším návrhovým nástrojem můžete snadno vytvořit originální etiketu pro růžové víno, které bude lahodným dárkem pro přítelkyni, která si ji může nechat na památku a používat ji třeba jako vázu. Pro vytvoření vlastní etikety navštivte náš web a použijte náš designer na sablio.cz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Růžové víno s vlastní etiketou“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *