ROYAL CANIN Giant Puppy 3,5 kg + Maxi Puppy v omáčce 10× 140 g

949 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Giant Puppy 3,5 kg + Maxi Puppy v omáčce 10× 140 g“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Těhotenství a odchov, Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Životní fáze
Štěně
Velikost zvířete
Obří
Aktionsnummer
4856

ROYAL CANIN GIANT Puppy granule pro štěňata velmi velkých plemen psa do 8 měsíců   

    – Podporují přirozenou obranyschopnost

    – Ideální při intenzivním růstu a pro kontrolovaný přísun energie

    – Podporuje zdravé kosti a klouby

Proč speciální krmivo v první fázi růstu štěňat velmi velkých plemen?
Růst je pro psa důležitou fází života – je to čas nových setkání, objevů a velkých fyzických změn. V této rozhodující fázi se postupně vyvíjí přirozená obranyschopnost štěněte. Proto je podpora vhodné stravy velmi důležitá.
ROYAL CANIN Giant Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů, který podporuje přirozenou obranyschopnost a celkové zdraví štěněte. Krmivo obsahuje také speciální L.I.P. bílkoviny, což znamená, že použité zdroje bílkovin jsou z více než 90 % stravitelné. L.I.P. bílkoviny jsou lehce stravitelné, s vysokou biologickou valencí.
ROYAL CANIN Giant Puppy je vhodné pro štěňata obřích plemen od 2 do 8 měsíců věku, kteří v dospělém věku dosahují průměrné hmotnosti 45 kg a více.
Štěňata velmi velkých plemen mají před sebou dlouhou fázi růstu, kterou lze rozdělit do dvou období. Proto je důležité poskytnout mu krmivo s potřebnými živinami, které podporují jeho intenzivní a nesmírně důležitou první fázi růstu.
ROYAL CANIN Giant Puppy má navíc speciálně upravený obsah energie pro zdravý a udržitelný růst. Pro psy obřích plemen je to obzvlášť důležité, protože procházejí zvláště dlouhou fází růstu.
Vyvážená rovnováha energie a minerálů (jako je vápník a fosfor) v krmivu ROYAL CANIN Giant Puppy přispívá ke zdravé mineralizaci kostí u štěňat velmi velkých plemen. To má pozitivní vliv na posílení kloubů a kostí.

ROYAL CANIN MAXI PUPPY mokré krmivo pro štěňata pro velké psy

    – Podpora obranyschopnosti organismu

    – Zdravé trávení

    – Dlouhý růst – umírněný obsah energie

Proč dávat velkým štěňatům speciální krmivo?
Fáze růstu je klíčovou fází v životě vašeho štěněte – je to období změn a objevování. Pro velká štěňata je nezbytná kompletní a vyvážená strava se zvláštními živinami pro podporu optimálního zdraví během růstu.
Krmivo ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce je vhodné pro štěňata s konečnou hmotností od 26 do 44 kg do 15 měsíců a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám velkých štěňat. ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů (včetně vitamínu E), který podporuje přirozenou obranyschopnost štěněte během fáze růstu.
Vysoce stravitelné bílkoviny a prebiotika v krmivu ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce přispívají ke zdravému trávení a zdravé rovnováze střevní mikroflóry, což mimo jiné podporuje dobrou kvalitu stolice.
Protože různé velikosti a různá plemena psů mají odlišnou potřebu energie, obsahuje ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce přizpůsobený obsah energie pro zajištění umírněného přísunu energie pro velká štěňata. 

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Puppy nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Giant Puppy 3,5 kg + Maxi Puppy v omáčce 10× 140 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *