Sanabelle Dental

449 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Sanabelle Dental“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
Péče o zuby, Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Velikost balení
2 kg, 2 × 10 kg, 10 kg
Značka
Sanabelle
Aktionsnummer
4689

Krmivo Sanabelle Dental se vyznačuje vysokou kvalitou. Lahodné drůbeží maso je pochoutkou pro vašeho mazlíčka. Když chcete udržovat zuby kočky čisté a současně jí nabídnout chutný pamlsek, je Sanabelle Dental tou správnou volbou. Příjem potravy je základní nutností života, proto jsou zuby pro kočku životně důležité. Pokud kočku bolí zuby, může kousat jen omezeně. Tyto granule pro kočky mají pozitivní vliv na zdraví zubů. Krmivo doporučené pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček.

Náš tip: Pravidelné čištění pomocí zubní pasty pro kočky je ideálním doplňkem.

Přidané vitaminy mohou přispět k vitalitě a zdraví vaší kočky. Zajistíte tak zdravý život vašeho zvířete. Vyvážený poměr vápníku a fosforu je spoluodpovědný za udržování a tvorbu zdravých kostí. Přidaná lněná semínka jsou považovaná za superpotravinu, která může mít pozitivní vliv na zdraví. Lněná semínka přirozeně podporují trávení. Toto suché krmivo se vyznačuje výbornou snášenlivostí čtyřnohými mazlíčky.

Krmivo Sanabelle Dentak je ideální k tomu, aby vaší kočce poskytlo vyváženou stravu a zároveň chutné jídlo. Granule mohou podpořit přirozené chování při krmení, protože denní dávka může zůstat v misce po celý den, takže si vaše zvíře může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Popis produktu:

  • chutné granule
  • jednoduché uskladnění
  • Pro lepší péči o chrup
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obsahuje lněná semínka
  • výborná snášenlivost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sanabelle Dental“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *