Sanabelle Light

329 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Sanabelle Light“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy
Forma krmiva
Kousky
Druh masa
Drůbeží
Zvláštní potřeby
Dieta
Velikost balení
2 kg, 2 × 10 kg, 10 kg
Životní fáze
Kotě
Značka
Sanabelle
Aktionsnummer
4689, 5045

Uspokojte svoji kočku granulemi bohatými na vitamíny. Sanabelle Light je zárukou vynikajícího krmiva. Vaše zvíře si zamiluje chuť libového drůbežího masa. Krmivo je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám koťat. Protože jsou ještě ve vývinu, mají koťata jinou spotřebu energie než dospělé kočky. Krmivo pro koťata zohledňuje tyto potřeby a dodá vašemu malému čtyřnohému kamarádovi důležité živiny.

Vysoce kvalitní receptura zohledňuje speciální potřebu energie stárnoucích psů a psů s nadváhou a díky sníženému obsahu tuku pomáhá při snižování nebo udržení hmotnosti. Rýžové otruby díky vysokému podílu přírodní vlákniny zajistí delší pocit sytosti. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vaší kočky. Organismus omega-3 mastné kyseliny nejlépe vstřebává z lososového oleje. Díky lososovému oleji bude mít váš miláček krásnou srst a zdravou kůži. Přidaná lněná semínka jsou považovaná za superpotravinu, která může mít pozitivní vliv na zdraví. Lněná semínka přirozeně podporují trávení.

Sanabelle Light je vydatné krmivo s dlouhou životností pro každý den. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Popis produktu:

  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • pro koťata
  • S nízkým obsahem energie
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obsahuje lněná semínka
  • Otevřené prohlášení – Každá přísada je dohledatelná.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sanabelle Light“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *